primosten

Primošten - jedna od najboljih lokacija za jedrenje u Hrvatskoj

S geografskim položajem na samoj sredini Jadrana i mikorlokacijskom metereološkom situacijom koja omogućava vrlo velik broj sunčanih i vjetrovitih dana, te mogućnošću jedrenja kako na velikom valu tako i na mirnom moru, Primošten je na izvrnom položaju za organiziranje raznih kampova i velikih natjecateljskih događanja.

Naše regate.

Kup Primoštena

Regata koju organiziramo za klase Optimist, Laser 4.7 i Laser Radial. Termin održavanja je sredina listopada.

Više...

Katamaran Primošten

Najdugotrajnija regata malih sportskih katamarana u Hrvatskoj. Termin održavanja je sredina rujna.

more Više...
ophok

JK Primošten je dokazani domaćin i najzahtjevnijim jedriličarskim natjecanjima

JK Primošten je uz svoje standardne regate bio domaćin i nekoliko Prvenstava Hrvatske. Uz infrastrukturu koja je na raspolaganju u klubu, podršku Općine Primošten i lokalne zajednice dajemo velik doprinos u promociji Primoštena među sportašima i nautičarima.

Prijatelji kluba.

Općina Primošten

Općina Primošten

Generalni pokrovitelj

Općina Primošten je osnivač i generalni pokrovitelj kluba u svim njegovim akcijama.

Under the Heavens

Under the Heavens

Najveći prijatelji

Prijatelji bez čije pomoći bi bilo vrlo teško organizirati bilo koju regatu!

PRVENSTVO HRVATSKE KLASA OPTIMIST DO 12

 

Od 06. 09. 2013. - 08. 09. 2013. JK "Primošten" bio je domaćin Prvenstva Hrvatske za klasu Optimist do 12 god.

 

Ukupno je prijavljen 91 natjecatelj iz 25 klubova.

Petak, 06.09.

Održana su dva plova po izuzetno lijepom vremenu i povoljnom vjetru južnog smjera 8-10 čvorova.

Oba planirana plova odrađena su bez ponovljenih startova i u zadanom vremenu.

 

Subota, 07.09.

U nastavku regate opet nas je poslužilo povoljno vrijeme pa su odjedrena planirana dva plova, prvi po

jugozapadnom vjetru brzine 6-7 čvorova a drugi po vjetru istog smjera brzine i do 15 čvorova.

 

Nedjelja, 08.09.

Očekivani jugozapadni vjetar je izostao pa nije održan posljednji i jedini planirani plov.

 

Rezultati iz četiri održana plova su donijeli pobjednika.

 

U ukupnoj konkurenciji prvenstvo je osvojio Nathan Berto jedreći za JK Maestral Rovinj.

Druga je bila Nina Škopac iz JK Clivo Pula a treća je Lara Manestar iz JD Val Crikvenica.

 

U konkurenciji djevojčica prvo mjesto osvojila je Nina Škopac iz JK Clivo Pula.

Na drugom mjestu je Lara Manestar iz JD Val Crikvenica a

treća je bila Iva Kovačević iz JK Zenta Split.

 

Zahvaljujemo se svim klubovima, trenerima, natjecateljima i roditeljima na dolasku te se nadamo

da će Vam Primošten i regata u organizaciji našeg malog kluba ostati u lijepom sjećanju.

 

Hvala i našim sponzorima na doprinosu u organizaciji Prvenstva Hrvatske OPTIMIST do 12 god.

Hrvatski Jedriličarski Savez (HJS)

Općina Primošten

Turistička Zajednica Općine Primošten

Bucavac d.o.o., Primošten

Lučka Uprava Šibensko-kninske Županije

Mare Charter, Primošten

Discover Dalmatia, turistička agencija

Primošten Hoteli d.o.o.

Camp Adriatiq, Primošten

Marina Kremik, Primošten

 

Ukupni rezultati su u nastavku.

 

 

 

Pl Sail Name From Sg 1 2 3 4 Total
1 977 Nathan Berto JK Maestral Rovinj M 2 (4) 1 4 7
2 1077 Nina Skopac JK Clivo Pula Z 1 (8) 6 6 13
3 1044 Lara Manestar JD VAL Crikvenica Z (14) 1 5 8 14
4 1002 Iva Kovacevic JK Zenta Split Z 10 5 2 (11) 17
5 1081 Laura Lolic JK Split Z 7 7 3 (16) 17
6 1085 Bartol Urem JK Mornar Split M (17) 13 4 2 19
7 1005 Tomas Hamerlitz JK Opatija M 3 10 (17) 10 23
8 793 Petar Milun JK Marina Kastela M 8 (15) 15 3 26
9 696 Suncica Bakotin JK Marina Kastela Z (92\OCS) 2 18 9 29
10 1022 Korado Karlovic JK Galeb Kostrena M (92\OCS) 3 8 19 30
11 697 Ivan Juric JK Marina Kastela M (19) 6 13 15 34
12 1029 Ursula Balas JD VAL Crikvenica Z 12 (92\OCS) 7 17 36
13 865 Eva Sisko YC Zagreb Z 22 (30) 12 5 39
14 1082 Emanuel Skocibusic JK Jugo Mali Losinj M 6 (49) 20 14 40
15 1041 Antonija Kustera JK Uskok Zadar Z 5 17 19 (22) 41
16 1003 Vicko Alfirevic JK Zenta Split M 13 16 (23) 12 41
17 921 Lukas Morozin JK Plav Krk M 15 14 (33) 13 42
18 1101 Roni Bobovnik YC Zagreb M (92\OCS) 31 11 1 43
19 103 Dren Dejanovic JK Vega Pula M 4 (92\DSQ) 16 25 45
20 1046 Ian Antonic JK Maestral Rovinj M 21 18 9 (27) 48
21 1073 Viktor Kulic Golja JK Kvarner Rabac M 18 29 (34) 7 54
22 989 Iris Matulja JK Istra Lovran Z 11 (50) 10 33 54
23 1100 Nika Manestar JD VAL Crikvenica Z 16 27 14 (30) 57
24 884 Dominik Rabak Vukic JK Histria Umag M 36 9 21 (42) 66
25 856 Nik Pivalica YC Zagreb M 31 11 25 (49) 67
26 954 Borna Stojcic Mureta JD VAL Crikvenica M 24 19 27 (38) 70
27 1709 Bruno Marevic JK Marina Kastela M 27 (40) 24 21 72
28 1 Mark Berber JK Uskok Zadar M 25 (28) 26 24 75
29 59 Ema Samarzija JK Sveti Nikola Zagreb Z 28 (35) 22 31 81
30 928 Luca Fajman JK Opatija M (37) 12 36 34 82
31 798 Petra Mastelic JK Zenta Split Z 26 22 (37) 35 83
32 988 Antonio Luksic JK Opatija M 29 24 (39) 32 85
33 976 Toni Matana JK Orsan Dubrovnik M (42) 32 30 26 88
34 1030 Ivana Sersic SD Vihor Baska Z 23 25 (60) 45 93
35 1031 Damjana Mihaljevic JK Vega Pula Z 20 36 (53) 40 96
36 981 Karla Prgomet JK Split Z 33 23 (49) 46 102
37 926 David Granjas YC Croatia Opatija M 35 (56) 41 29 105
38 797 Zara Dominovic JK Zenta Split Z (44) 33 42 36 111
39 938 Mia Klis JK Orsan Dubrovnik Z (92\DNF) 44 50 18 112
40 298 Eleonore Borgin JK Tijat Vodice Z (47) 46 43 23 112
41 557 Roberta Srsen JK Vega Pula Z 38 20 (57) 57 115
42 610 Lucija Skopac JK Histria Umag Z (92\DNF) 26 28 62 116
43 851 Mistral Matulja JK Istra Lovran M 43 38 35 (51) 116
44 796 Marko Ivancev JK Zenta Split M 58 (65) 32 28 118
45 1021 Frano Sestan JK Galeb Kostrena M (92\OCS) 37 66 20 123
46 1080 Matej Skocibusic JK Jugo Mali Losinj M 46 (54) 29 48 123
47 774 Fruzsina Kovacs JK Bura Makarska Z 50 42 31 (53) 123
48 1042 Goran Sime Stipanov JK Kvarner Rabac M 30 55 (62) 41 126
49 924 Tajana Filipas JK Orion Moscenicka Draga Z 32 51 (54) 43 126
50 943 Maris Basic JK Uskok Zadar Z 40 41 (56) 47 128
51 984 Gabriel Fugosic JD VAL Crikvenica M 39 45 45 (52) 129
52 1032 Ivan Vlacic JK Vega Pula M 48 (53) 38 44 130
53 850 Nika Hlaca JK 3. Maj Rijeka Z (69) 48 46 37 131
54 800 Andrej Tolstikov JK Opatija M 45 52 47 (67) 144
55 27 Buba Mario Pulek YC Zagreb M 51 39 59 (92\OCS) 149
56 998 Niko Juresic JK Plav Krk M 55 (66) 40 54 149
57 912 Marino Pavazza JK Split M 53 34 64 (65) 151
58 14 Josip Baricevic JK Marina Kastela M 34 57 (92\DNF) 63 154
59 823 Dino Lukenda JK Orion Moscenicka Draga M 41 61 (63) 55 157
60 974 Jan Kulas JK Galeb Kostrena M 52 67 44 (92\OCS) 163
61 1006 Mihovil Grcic JK Val Sibenik M 56 (68) 58 50 164
62 701 Ivan Matija JK Burin Novi Vinodolski M 54 60 52 (68) 166
63 927 Maj Bisaki JK Histria Umag M 49 47 (76) 73 169
64 1025 Leon Scheidl JK Galeb Kostrena M 68 (92\DNF) 48 58 174
65 885 Adrian Peovic JK Primosten M 57 63 55 (66) 175
66 1018 Klara Brnicevic JK Orišac Dugi Rat Z (72) 69 72 39 180
67 597 Ana Petricic JK Opatija Z 59 59 65 (70) 183
68 1000 Leon Bajcic JK Plav Krk M (92\DNF) 77 51 56 184
69 818 Karlo Modric JK Split M 60 62 (68) 64 186
70 990 Ivan Vrbatovic JK Marina Kastela M 9 (21) 92\DNE 92\DNE 193
71 970 Marino Erceg JK Zvir Hvar M 63 74 (84) 59 196
72 958 Mateo Badzim Bakalovic JK Val Sibenik M 61 75 (80) 61 197
73 946 Leonardo Borgin JK Tijat Vodice M 62 64 71 (74) 197
74 718 Roko Stipanovic JK Opatija M 70 58 (77) 72 200
75 888 Luce Petrinic SD Vihor Baska Z 67 70 70 (77) 207
76 102 Laura Zarkov JK Primosten Z (92\DNF) 71 69 69 209
77 704 Luka Stroveski Plasc JK Burin Novi Vinodolski M 65 (92\OCS) 67 79 211
78 BB Borna Bibic JK Zvir Hvar M 66 72 (85) 76 214
79 794 Mihael Baricevic JK Marina Kastela M (92\DNF) 43 81 92\DNF 216
80 950 Tonci Scepanovic JK Zvir Hvar M 64 (92\DNF) 82 71 217
81 903 Mateo Bolanca JK Primosten M (92\DNF) 92\DNF 73 60 225
82 775 Akos Kovacs JK Bura Makarska M 71 (92\OCS) 79 75 225
83 752 Fanny Biljak JK Marina Kastela Z (92\DNF) 92\DNF 61 81 234
84 889 Masa Maras JK Zvir Hvar Z (92\DNF) 73 86 78 237
85 982 Illa Rodman JK Plav Krk Z (92\DNF) 92\DNF 74 80 246
86 1061 Paola Ercegovic JK Orišac Dugi Rat Z (92\DNF) 76 78 92\OCS 246
87 878 Laura Kursar JK Orsan Dubrovnik Z (92\DNF) 92\DNF 75 82 249
88 99 Laura Dudan JK Marina Kastela Z (92\DNF) 92\DNF 83 92\DNF 267
89 776 Ivan Rudez JK Bura Makarska M (92\DNF) 92\DNF 92\DNF 92\DNF 276T
89 91 Evita Bakotin JK Marina Kastela Z (92\DNF) 92\DNF 92\DNF 92\DNF 276T
89 181 Petar Erceg JK Zvir Hvar M (92\DNF) 92\DNF 92\DNF 92\DNF 276T

 

 


Adresa.

JK Primošten

Porat 2

Primošten, 22202

Treninzi.

Srijeda - Petak, 14:30 – 16:30

Subota ili Nedjelja, 11:00 – 13:00

Ponedjeljkom, utorkom i četvrtkom nema treninga

Kontakt.

Bruno Lugović (trener)

099 327 89 14

jkprimosten@gmail.com